Współpraca

Coś o mnie
Nazywam się Karolina, mam 21 lat. Obecnie studiuję Dziennikarstwo i komunikację społeczną w specjalizacji public relations. Ukończyłam technikum organizacji reklamy.
Blogowanie szybko stało się moją pasją, a ja dążyłam do zdobycia jak największej grupy odbiorów, czytelników. Czytam głównie książki młodzieżowe, romanse oraz literaturę obyczajową, od czasu do czasu lubię przeczytać coś z innego gatunku. Interesuję się również fotografią i mediami. Nie lubię nudy, cenię oryginalność, co z pewnością widać po blogu. Jestem ambitna i stale doskonalę swoje umiejętności. Przestrzegam ustalonych terminów i szanuję ludzi, z którymi mam do czynienia.

O blogu
Blog nazywa się "Książki Dobre Jak Czekolada", ponieważ nie znam nikogo, kto nie lubi czekolady. Strona została założona w październiku 2016 r. i od początku cieszy się sporym zainteresowaniem. Na blogu można znaleźć nie tylko recenzje, ale i wywiady z autorami oraz konkursy. Zdecydowanie wyróżniamy się na tle innych blogów. Mamy nazwę, której szybko nie zapomnisz, estetyczne zdjęcia dodane do każdej recenzji, a książki oceniane są według specjalnej CZEKOLADOWEJ skali. Sprawdź, ile kostek czekolady zdobył ostatni bestseller!

W liczbach
Czytelnikami bloga są głównie kobiety i stanowią one ponad 90% wszystkich odwiedzających. Prawie 40% moich czytelników jest w przedziale wiekowym 18-24 lat, nieco mniej (30%) to grupa w wieku 25-34 lata. 20% osób zaglądających na stronę jest poniżej 18 roku życia. Każdy post zdobywa 600-1000 wyświetleń i wiele komentarzy. Aktualnie fanpage ponad 2000 polubień. W dniu pierwszych urodzin bloga poszerzyłam działalność o bookstagrama, który cieszy się sporą (i stale wzrastającą) popularnością (obecnie 8700 obserwatorów).Współpraca
Chętnie podejmę się współpracy z autorami, wydawnictwami, księgarniami, portalami itd.

Oferuję:

- zrecenzowanie książki
- patronat (zanim zdecyduję się na objęcie patronatem książki, muszę ją przeczytać!)
- organizacja konkursów
- wywiad z autorem
- promowanie książki poprzez publikację zdjęć w social mediach
- wykonanie i opublikowanie zdjęć książki na Instagramie
Jestem otwarta również na inne rodzaje współpracy. 

Recenzje umieszczam na blogu, a linki do nich na fanpage bloga, Instagramie i wielu grupach zrzeszających osoby lubiące czytać książki. Trzymam się ustalonych terminów, jednak obecnie ze względu na studia, wolałabym nie umawiać się na konkretne daty. Zrecenzuję wszystkie książki, do których się zobowiązałam, wypełnię swoje obowiązki, ale chciałabym nie stresować się zbliżającą się sesją oraz kumulującymi się deadline'ami recenzji.


Od stycznia 2018 roku poza recenzją, oferuję również ocenę umieszczenie krótkiej opinii o książce na portalu LubimyCzytac.pl. Link do mojego konta na wspomnianym portalu.

Informuję, że nie czuję się zobowiązana do recenzowania książek-niespodzianek, tzn. wysłanych do mnie bez uprzedniej informacji i mojej akceptacji danego tytułu do recenzji.

E-BOOKI:
Mogę zrecenzować e-booka, jednak pod warunkiem, że później otrzymam również wersję papierową książki.


Wysyłając wersję przedpremierową, przed korektą, proszę pamiętać, aby po premierze wysłać egzemplarz finalny książki.

Decydując się na współpracę ze mną, proszę pamiętać, że moje recenzje ZAWSZE są szczere i nie zamierzam pisać pozytywnej opinii, jeśli książka mi się nie podobała.


Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą — proszę o kontakt mailowy:
ksiazkidobrejakczekolada@gmail.com

Zastrzegam sobie prawo do nieodpowiadania na propozycje współprac, które mnie nie interesują.

Share
Tweet
Pin