Współpraca

Coś o mnie
Nazywam się Karolina, mam 19 lat i jestem uczennicą technikum organizacji reklamy. Blogowanie szybko stało się moją pasją, a ja dążyłam do zdobycia jak największej grupy odbiorów, czytelników. Czytam głównie książki młodzieżowe, romanse oraz literaturę obyczajową, od czasu do czasu lubię przeczytać coś z innego gatunku. Interesuję się również fotografią i mediami. Nie lubię nudy, cenię oryginalność, co z pewnością widać po blogu. Jestem ambitna i stale doskonalę swoje umiejętności. Przestrzegam ustalonych terminów i szanuję ludzi, z którymi mam do czynienia.

O blogu
Blog nazywa się "Książki Dobre Jak Czekolada", ponieważ nie znam nikogo, kto nie lubi czekolady. Strona została założona w październiku 2016 r. i od początku cieszy się sporym zainteresowaniem. Na blogu można znaleźć nie tylko recenzje, ale i wywiady z autorami oraz konkursy. Zdecydowanie wyróżniamy się na tle innych blogów. Mamy nazwę, której szybko nie zapomnisz, estetyczne zdjęcia dodane do każdej recenzji, a książki oceniane są według specjalnej CZEKOLADOWEJ skali. Sprawdź, ile kostek czekolady zdobył ostatni bestseller!

W liczbach
W okresie wakacyjnym recenzje dodawane są dwa razy w tygodniu, w pozostałe miesiące z racji mniejszej ilości czasu publikuję post co sobotę. Czytelnikami bloga są głównie kobiety i stanowią one ponad 90% wszystkich odwiedzających. Prawie 40% moich czytelników jest w przedziale wiekowym 18-24 lat, nieco mniej (30%) to grupa w wieku 25-34 lata. 20% osób zaglądających na stronę jest poniżej 18 roku życia. Każdy post zdobywa 300-700 wyświetleń i wiele komentarzy. Aktualnie blog ma 770 obserwatorów, a fanpage ponad 2000 polubień. W dniu pierwszych urodzin bloga poszerzyłam działalność o bookstagrama, który cieszy się sporą (i stale wzrastającą) popularnością.

Współpraca
Chętnie podejmę się współpracy z autorami, wydawnictwami, księgarniami, portalami itd.

Oferuję:

- zrecenzowanie książki
- patronat
- organizacja konkursów
- wywiad z autorem
Jestem otwarta również na inne rodzaje współpracy. 

Recenzje umieszczam na blogu, a linki do nich na fanpage bloga oraz koncie Google+, Instagramie i wielu grupach zrzeszających osoby lubiące czytać książki. Trzymam się ustalonych terminów, zawsze jednak proszę o miesiąc od otrzymania egzemplarza recenzenckiego na przeczytanie i zrecenzowanie książki. Zazwyczaj zajmuje mi to mniej czasu, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że recenzje dodaję tylko w soboty i czasami kilka najbliższych terminów mam już zajętych.  


Od stycznia 2018 roku poza recenzją, oferuję również ocenę umieszczenie krótkiej opinii o książce na portalu LubimyCzytac.pl. Link do mojego konta na wspomnianym portalu.

Zachęcam do wysyłania press packu (media packu), czyli zestawu grafik i informacji o książce, którą mam zrecenzować. Press pack wykorzystuję do promocji książki na fanpage bloga. Przykładowe wykorzystanie press packu.

Decydując się na współpracę ze mną, proszę pamiętać, że moje recenzje ZAWSZE są szczere i nie zamierzam pisać pozytywnej opinii, jeśli książka mi się nie podobała.
 
Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą — proszę o kontakt mailowy:

karolinaukawska@gmail.com

Share
Tweet
Pin
Share