Kierunek miłość

 
Kierunek_miłość_Catherine_Walsh_recenzja

Kiedy zaczynacie czytać świąteczne książki? 🤎

Gdybym sama o tym decydowała, zapewne byłaby to połowa listopada. Ale recenzenci powieści bożonarodzeniowe czytają już we wrześniu. 🙈😅

"Kierunek miłość" jest książką, którą trzeba przeczytać tej zimy. Pokochałam tę historię, choć nie powiem - zestresowała mnie! Ale o tym za chwilę. 

Główni bohaterowie - Molly i Andrew co roku spotykają się w samolocie podczas lotu z Chicago do Irlandii. Czytelnik naprzemiennie poznaje aktualne przygody bohaterów oraz te, które wydarzyły się podczas wcześniejszych podróży do Irlandii.

A wracając do początku recenzji - skąd ten stres? Nasi bohaterowie usiłują zdążyć na święta. Ale ich lot jest opóźniony ze względu na warunki atmosferyczne nad oceanem. Ominąć ocean w drodze do Europy? Trudna sprawa. Ale to możliwe. Chyba. Okaże się po jakimś milionie przesiadek i kolejnych przygód. 

Jedno jest pewne - ani przez chwilę nie będziecie się nudzić!

"Kierunek miłość" czytałam w połowie września w 30-stopniowym upale. Wydawało mi się, że to niemożliwe, abym w takim czasie i w takich warunkach poczuła świąteczny klimat. Ale to się udało. Co więcej - autorce udało się nie tylko wzbudzić we mnie stres związany z niekończącą się podróżą, ale też ekscytację na myśl o kolejnych przygodach postaci, ciekawość, bo nie mogłam się doczekać poznania historii bohaterów w całości, a także nadziei, że wszystko dobrze się skończy i zdążą na rodzinne święta.

To była piękna historia. Prolog nie zwiastował czegoś aż tak udanego. A już z pewnością po jego lekturze nie zgadłabym, kto będzie naszym głównym bohaterem. Ta książka jest pełna niespodzianek i zaskoczeń. Czytelnik nie robi nic innego, tylko trzyma kciuki, żeby wszystko się udało. Idealne połączenie świątecznego klimatu, motywu podróży z humorem i uroczymi scenami. Jestem zachwycona i bardzo polecam Wam "Kierunek miłość".

Ode mnie cztery kostki czekolady.


Poniżej sprawdzisz, gdzie w najniższej cenie kupisz recenzowaną książkę.

Może zainteresuje Cię również

0 komentarze

Dziękuję za aktywność na blogu. Miłego dnia. :)