Grzeczni chłopcy nie kradną staników

Grzeczni chłopcy nie kradną staników

Riley nie spodziewa się, że nowy sąsiad, jej rówieśnik, tak namiesza w jej życiu. Jeden zakład doprowadza do ciągu wydarzeń, które sprawiają, że dni Riley nie można już nazwać nudnymi. Sąsiad, Alek, kradnie jej... biustonosz. A Riley za wszelką cenę zamierza go odzyskać.

Pomysł na fabułę brzmi nieco absurdalnie. Niektórych (tak jak mnie) może wystraszyć fakt, że książka ta debiutowała na Wattpadzie. Ale zapewniam Was, że jest to naprawdę dobra młodzieżówka.

Zabawna, zresztą widzieliście na stories fragmenty. Pełne humoru i dowcipu. Zaczyna się od delikatnego hate-love, ale później jest to trochę od przyjaźni do miłości.

Jestem iskrą, z której naprawdę nie chcesz rozniecić płomienia.

Powiedziałabym, że to książka dla osób w wieku 14-17 lat, ale wiadomo — nikt nie jest za stary na młodzieżówki. Po prostu uważam, że gdybym była w tym wieku, jeszcze bardziej podobałaby mi się ta książka.

"Grzeczni chłopcy nie kradną staników" porusza też temat tego, jak ważne jest, aby nie przejmować się tym, co ktoś o nas myśli. A to jest ważne w każdym wieku.

Ta książka jest idealna na prezent na święta dla Was, Waszych bliskich. Czytajcie, bo później będziecie żałować, że Was ominęła taka urocza historia.

Oczywiście nie brakuje literówek, ale fabuła nieco to wynagradza. Ten tytuł nagradzam trzema kostkami czekolady.

Poniżej sprawdzisz, gdzie w najlepszej cenie kupić tę książkę.

Może zainteresuje Cię również

0 komentarze

Dziękuję za aktywność na blogu. Miłego dnia. :)