Bad Girl | zapowiedź

BAD GIRL WERONIKA SAWICKA

Przyszedł czas na prawdziwą bad girl w świecie gorących przystojniaków.

Weronika Sawicka zwyciężyła w konkursie Wydawnictwa Kobiecego i tym samym wydaje własną powieść.

Niegrzeczne Książki (imprint Wydawnictwa Kobiecego) w styczniu 2021 roku ogłosił konkurs na historię, która miałaby podbić serca fanek erotyków i romansów. Gotowa była okładka, ustalono też tytuł. Brakowało jedynie powieści i jej autorki. Pod koniec lipca wybrano zwycięską historię i była to właśnie opowieść stworzona przez Weronikę.

Czego możemy oczekiwać po "Bad Girl"? Przede wszystkim silnej bohaterki. Romanse słyną raczej z delikatnych jak kwiatuszek żeńskich postaci, dlatego postać Sam jest miłą odmianą. Kolejną cechą charakterystyczną tej książki jest sarkazm autorki, którym podzieliła się z bohaterami. Czytałam tę powieść ponad 20 razy (zapomniałam wspomnieć, że Wera jest moją przyjaciółką i od początku śledziłam jej zmagania z pisarstwem?), a mimo to żarty postaci wciąż mnie bawią. To o czymś świadczy. :)

Nie zaskoczę Was pewnie faktem, że zdecydowałam się objąć "Bad Girl" patronatem. A to oznacza, że książka ta jest naprawdę dobra.

Poniżej wklejam opis pochodzący od wydawcy. 

Samantha nie należy do grzecznych dziewczynek. Niebieskie włosy, tatuaże, niewyparzony język, temperament, którego nie sposób ujarzmić, a do tego bardzo sprecyzowane plany na życie – własna knajpa. Sam jest twarda i wie, że droga do celu nie będzie usłana różami. Potrzebuje pieniędzy, aby sfinansować swoje marzenia, a do tego niezbędna jest dobra praca. Tylko kto zatrudni bad girl? Tylko ktoś, kto nie przypuszcza, co Samantha skrywa za twarzą anioła.

Nadszedł zatem dzień, by niepokorna Sam przeistoczyła się w skrupulatną i skorą do pomocy asystentkę biurową. Tatuaże da się schować pod starannie wyprasowaną koszulą, ale czy można ukryć tak barwną osobowość? Nie będzie to łatwe, zwłaszcza że na horyzoncie pojawił się właśnie facet z jej fantazji. Czy spodoba mu się grzeczna wersja Samanthy? A może ten typ woli pewną siebie dziewczynę żądną mocnych wrażeń? Którą twarz zdecyduje się pokazać mu Sam?


Premiera 19 stycznia 2022 roku, ale książka jest już dostępna w przedsprzedaży. Poniżej sprawdzisz, gdzie w najlepszej cenie kupisz "Bad Girl".

Może zainteresuje Cię również

1 komentarze

  1. Kiedyś uwielbiałam takie książki, teraz czytając je czuję niesmak, ale nie zdziwię się jak kiedyś znów do nich powrócę i będę zachwycona. :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za aktywność na blogu. Miłego dnia. :)