Slammed

Slammed Colleen Hoover recenzja


To nowe, już trzecie wydanie pierwszego tomu "Slammed" ("Pułapki uczuć") Colleen Hoover. Trylogię tę można zakwalifikować jako coś pomiędzy young adult a new adult — bohaterowie są młodzi i mają zaledwie 18 i 21 lat. Kolejne tomy w nowym wydaniu są zaplanowane na wrzesień 2022 roku.

Dla mnie lektura "Slammed" była powrotem do przeszłości, do starej dobrej Colleen Hoover. Choć przyznam się, że nie jest to moja ulubiona książka tej autorki, to niewątpliwie wywołuje w czytelniku masę emocji — głównie smutku.

Nie byłabym sobą, gdybym nie zauważyła, że to taka instant love — miłość błyskawiczna. Bohaterowie znają się zaledwie trzy dni, a już mowa jest o silnych uczuciach między nimi. Ale to tak naprawdę jedyna wada tej historii, która nadaje jej nieco infantylności i naiwności.

Poza tym jednym zarzutem nie ma do czego się przyczepić. Hoover tradycyjnie już stworzyła powieść, w której los śmieje się w twarz bohaterom, w której młodzi ludzie przeżywają więcej niż niejedna dorosła osoba i muszą szybko nauczyć się pokory.

"Slammed" nagradzam czterema kostkami czekolady, bo to bardzo dobra lektura, ale wiem, że Colleen ma jeszcze lepsze książki.Poniżej sprawdzisz, gdzie w najlepszej cenie kupisz "Slammed".

Może zainteresuje Cię również

2 komentarze

  1. Koniecznie muszę ją przeczytać! Uwielbiam tą autorkę :)

    https://xgabisxworlds.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Kolejne nowe wydanie?! Wydawało mi się że to poprzednie nie było aż tak dawno
    Lubię tę książkę, szkoda tylko że kontynuacja trochę pogorszyła moją opinię. Nie lubię trendu pisania znowu tej samej książki zmieniając tylko narratora, prawie nie dodając nowych scen.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za aktywność na blogu. Miłego dnia. :)