Neon Gods

 
Neon Gods Katee Robert recenzja

Oj, to nie jest niewinna książka. Nie miałam pojęcia, że to jest erotyk! Mitologia nagle nabrała zupełnie innego znaczenia. 😂 To powieść zdecydowanie dla czytelników powyżej 18 lat i takich, którzy lubią pikantne powieści.

"Neon Gods" to retelling mitu o Persefonie i Hadesie. Doceniam fakt, że autorka nie ściągnęła wszystkiego z mitologii, a nadała tej historii swój własny charakter. Akcja rozgrywa się we współczesności. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych i mieszkają w wieżowcach. Katee Robert też co nieco pozmieniała — Hermes w "Neon Gods" jest kobietą.

Chciałam złościć się, że główna bohaterka jest stale noszona na rękach jak księżniczka, ale nie potrafię, ponieważ to pokazywało, jak troskliwy jest główny bohater. 🥺

Wyciągnęłam się błyskawicznie i nawet nie widziałam, kiedy dotarłam do końca. Na szczęście kolejne tomy są o innych postaciach znanych nam z mitologii greckiej, dlatego zakończenie nie jest żadnym cliffhangerem.

Znalazłam kilka literówek, ale czytałam wersję przed korektą, więc to powinno ulec zmianie w finalnym wydaniu.

Pamiętajcie też, że jest to książka z listy najlepszych romansów z ostatnich 3 lat według Goodreads! To mówi samo za siebie!

Gdy wspominałam o "Neon Gods" na stories, pytaliście, jak myślę, czy Wam się spodoba. Nie wiem, bo nie znam Waszego gustu. 😉 To rewelacyjnie napisana historia i niesamowicie wciąga, ale musicie być świadomi tego, że jest to bardzo pikantny erotyk, a wiem, że nie każdy takie książki. 😈

Ode mnie cztery kostki czekolady!


Poniżej sprawdzicie, gdzie zakupicie "Neon Gods" w najlepszej cenie.

Może zainteresuje Cię również

0 komentarze

Dziękuję za aktywność na blogu. Miłego dnia. :)