Więcej serca niż rozumu

Więcej serca niż rozumu Klaudia Bianek recenzja


Czwarty tom serii "Jedyne takie miejsce". Każda część opowiada o innych postaciach z grona bliskich i przyjaciół Klary i Aleksa znanych z pierwszego tomu.

Tym razem Klaudia Bianek opowiada nam historię Marty, najlepszej przyjaciółki Aleksa. Kobieta w klubie poznaje wyjątkowo przystojnego mężczyznę – z którym czuje chemię. Flirtują, tańczą, a ostatecznie Marta robi coś, co nie jest w jej zwyczaju – zgadza się na pójście do łóżka. Razem jest im świetnie.

Niestety o poranku budzi się sama, a po Krystianie nie ma śladu.

Kiedy po dłuższym czasie Marta wpada na Krystiana, nie może być bardziej zaskoczona. Okazuje się, że to najlepszy przyjaciel jej najlepszego przyjaciela – Aleksa. A to oznacza, że będą się widywać od czasu do czasu.

Marta nie ma dla niego ani odrobiny litości. Nie zamierza popełnić błędu i kolejny raz dać się nabrać na gierki Krystiana. A mężczyzna nie daje za wygraną. Pragnie kolejnego spotkania, ale szansy tej nie dostanie, bo Marta nie może wręcz na niego patrzeć.

To jednak nie zniechęca Krystiana, aby ruszył w pogoń za króliczkiem.

Wątek hate-love? Jest.
Historia z przesłaniem? Jest.
Mnóstwo emocji? Są.
Motyle w brzuchu? Obecne.

Oto przepis na książkę idealną.

Klaudia Bianek po raz kolejny zachwyciła mnie swoją powieścią. Stworzyła bohatera o kilku warstwach – Krystian przy pierwszym spotkaniu wydaje się playboyem, bawidamkiem. Jednak przy bliższym poznaniu znacznie zyskuje na ocenie. Jest strażakiem o wielkim sercu i odwadze. W pracy potrafi wykazać się siłą i umiejętnościami, aby uratować ludzkie życie. Nie brakuje mu też empatii i potrafi skutecznie uspokoić zszargane nerwy ofiar.

Książka ta wzbudziła we mnie mnóstwo emocji, dosłownie nie mogłam się oderwać od lektury, dlatego nie miałam wątpliwości, jak ją ocenić.

Najnowsza powieść Klaudii Bianek zdobywa cztery kostki czekolady. Z radością mogę poinformować, że objęłam patronatem książkę "Więcej serca niż rozumu".

Seria "Jedyne takie miejsce":
Tom 1 "Jedyne takie miejsce" (Lena i Alan),
Tom 2 "Ocalało tylko serce" (Klara i Aleksander)
Tom 3 "Przy naszej piosence" (Kornelia i Antek)
Tom 4 "Więcej serca niż rozumu" (Marta i Krystian)

Za egzemplarz recenzencki dziękuję Wydawnictwu We Need YA.

Poniżej sprawdzisz, gdzie w najlepszej cenie kupisz "Więcej serca niż rozumu".

Może zainteresuje Cię również

2 komentarze

  1. Gratuluję patronatu. Ja na razie muszę nadrobić inne książki autorki, które zalegają mi na półce.
    Książki jak narkotyk

    OdpowiedzUsuń
  2. Książka zapowiada się ciekawie :) Ja jestem właśnie po lekturze "Wszyscy pragnęliśmy miłości" i uważam, ze jest to książka godna uwagi. Piękna i poruszająca historia.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za aktywność na blogu. Miłego dnia. :)